O nas

Co nas wyróżnia?

Jakie usługi oferujemy?

Oferujemy nasze specyficzne, indywidualne i skuteczne rozwiązania. Nieustannie podnosimy jakość naszych usług. Każdy klient jest wyjątkowy, tak jak jego sprawa. Uważnie słuchamy, analizujemy i dobieramy skuteczne rozwiązania.  W naszych działaniach podążamy do perfekcji. Ponad wszystko cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego w działaniu, stosujemy się do zasad jak uczciwość, poufność, odpowiedzialność. Działamy do pełnego zadowolenia z wykonanych przez nas usług.

Analiza CV – Masz już CV, ale nie wiesz, czy jest aktualne i dobre jak na dzisiejsze czasy? Chciałbyś dowiedzieć się co należałoby zmienić, aby zwiększyć szanse na uzyskanie zadowalającego stanowiska? To właśnie usługa dla Ciebie.

Profesjonalne CV – Powierz nam odpowiedzialność za Twoją wizytówkę zadbamy o to by stawiła Ciebie w najlepszym, ale i prawdziwym świetlę. To sprawi, ze zaczniesz otrzymywać więcej odpowiedzi na Twoje aplikacje.

List Motywacyjny – Maksymalnie zwiększysz swoje szansę na uzyskanie interesującego Ciebie stanowiska.

Korekta CV – Modyfikacji Twojego aktualnego CV.

Tłumaczenie – Jeśli rozważasz pracę w za granicą lub na twoje stanowisko oczekują dokumentów w języku angielskim ta usługa jest właśnie dla Cienie

Profil Zawodowy – Profesjonalna wizytówka, dzięki której zaistniejesz online i staniesz się widoczny dla pracodawców

Jeśli nadal nie wiesz, która usługa jest dla Ciebie, lub przed aplikacją, która otrzyma powiadomienie + 48 731 529 561 lub napisz kontakt@tworzeniecv.pl